D.U.K

  1. Ar nurodyto finansinio paskatinimo suma yra atskaičius mokesčius, t.y. ar bus išmokama tokia suma į rankas, kuri ir yra nurodyta programos aprašyme? Taip, jei prie pozicijos yra nurodyta 1000 eur suma, lygiai tiek ir bus išmokama už sėkmingą rekomendaciją.
  2. Kada bus išmokamas finansinis paskatinimas už rekomenduotą asmenį? Finansinis paskatinimas yra išmokamas tada, kai jūsų rekomenduotą asmenį pasamdo UAB „Shift4 Payments Lithuania“ ir asmuo įmonėje išdirba 3 mėn. bandomąjį laikotarpį.
  3. Kada gausiu finansinį paskatinimą už mano rekomenduotą ir įmonėje įdarbintą asmenį? Finansinis paskatinimas yra išmokamas kiekvieno mėnesio 23 d. už tuos įdarbintus asmenis, kuriems tą mėnesį suėjo 3 mėn. bandomojo laikotarpio pabaiga.
  4. Kaip sužinosiu, kad mano rekomenduotas asmuo yra įdarbintas? Įmonės „Shift4 Payments Lithuania“ personalo skyriaus kolegos nurodytais kontaktais susisieks su visais asmenimis, kurių rekomenduoti kandidatai bus pasamdyti ir informuos apie tolimesnius procesus.
  5. Kokiu būdu bus išmokamas finansinis paskatinimas? Premija bus išmokama į rekomendavusiojo asmens asmeninę banko sąskaitą. Finansinio paskatinimo išmokėjimą atliks ryšių su visuomene agentūra UAB „PIAR“.
  6. Kaip rekomenduoti, kad mano rekomendacija dalyvautų šioje programoje? Norėdami dalyvauti rekomendacijų programoje „RekomenduokIT.lt“ galite tai padaryti šiame puslapyje, užpildę trumpą anketą ir paraginę savo rekomenduojamą asmenį patvirtinti rekomendaciją. Finansinis paskatinimas atiteks tik tiems asmenims, kurie užpildys rekomendaciją per šią sistemą.
  7. Kiek asmenų galiu rekomenduoti? Galite rekomenduoti neribotą kiekį asmenį. Svarbu, kad kandidatai atitiktų pozicijai keliamus reikalavimus. Finansinis paskatinimas bus išmokamas tais atvejais, kai rekomenduotus asmenis įmonė įdarbins ir jie išbus bandomąjį 3 mėn. laikotarpį.
  8. Kas gali dalyvauti šioje programoje? Jokie papildomi kriterijai asmenims nėra taikomi, programoje gali dalyvauti visi norintys.
  9. Jei asmuo buvo rekomenduotas į vieną poziciją, o įmonė jį įdarbina į kitą poziciją, ar asmeniui, kuris rekomendavo žmogų, bus išmokamas finansinis paskatinimas? Taip, jei įmonė įdarbina asmenį į kurią nors kitą to pačio lygio poziciją, nei jis buvo rekomenduotas, finansinis paskatinimas vis tiek yra išmokamas.